Designeri » A » Floral « Grupuri

Passion Annick Goutal de dama

Passion Annick Goutal de dama

tuberoza

Passion de Annick Goutal este un parfum Floral de dama. Passion a fost lansat in 1983. Creatorul acestui parfum este Annick Goutal. Notele de varf sunt tuberoza si frunze de tomate; notele de mijloc sunt iasomie, ylang-ylang si vanilie; Notele de baza sunt lichen si paciuli.

tuberoza frunze de tomate

iasomie ylang-ylang vanilie

lichen paciuli

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Passion by Annick Goutal.

Passion Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Annick Goutal Passion fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Annick Goutal Passion, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Passion dupa Annick Goutal. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Passion de Annick Goutal reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Estée Lauder Beautiful Guerlain Cherry Blossom Reminiscence Anjali Guy Laroche Clandestine Prada No2 Oeillet Molyneux Quartz Kate Spade Kate Spade Hermes Caleche Fleurs de Mediterranee Donna Karan Iris Coty Chanson de Nuit Novaya Zarya Natasha Hilde Soliani Conaffetto