Designeri » A » Oriental Floral « Grupuri

Diavolo per Donna Antonio Banderas de dama

Diavolo per Donna Antonio Banderas de dama

Avut: 5

Diavolo per Donna de Antonio Banderas este un parfum Oriental Floral de dama. Diavolo per Donna a fost lansat in 1999. Notele de varf sunt frunze verzi, ceai verde si grapefruit; notele de mijloc sunt nectarina, violeta si maciese; Notele de baza sunt lemn de santal, prune si mosc.

frunze verzi ceai verde grapefruit

nectarina violeta maciese

lemn de santal prune mosc

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Diavolo per Donna by Antonio Banderas.

Diavolo per Donna Recenziile parfumurilor

lucia_i
lucia_i

Si mie mi-a placut mult. Mi-am adus acum aminte de el dintr-odata. Nu l-am mai vazut prin magazine.

tubykap20
tubykap20

Eram disperata dupa acest parfum cand eram adolescenta! E un parfum foarte misto,desi ieftin,il poti purta oricand!
Tin minte ca obisnuiam sa vin in casa de la plimbarea cu fetele pe afara si sa ma mai dau cateva pufuri! Doamne,cat de mult imi placea!

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Antonio Banderas Diavolo per Donna fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Antonio Banderas Diavolo per Donna, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Diavolo per Donna dupa Antonio Banderas. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Diavolo per Donna de Antonio Banderas reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Oriental Floral
Boucheron Trouble Lancome Tresor Givenchy Organza Fleur d'Oranger de Nabeul 2006 Victoria`s Secret Very Sexy (2007) Yves Saint Laurent Opium Fleur de Shanghai Guerlain Terracotta Voile d'Ete Renato Balestra Diamante Etat Libre d`Orange Don`t Get Me Wrong Baby Aubusson Perle d`Aubusson Jeanne Arthes Sultane Yves Rocher 8e Jour NafNaf Expression