Designeri » A » Floral Acvatic « Grupuri

Thais Antonio Puig de dama

Thais Antonio Puig de dama

acvatic
ozonic

Thais de Antonio Puig este un parfum Floral Acvatic de dama. Thais a fost lansat in anii 2000's. Nota de varf este note de apa; notele de mijloc sunt lacramioare, frunza de violeta si trandafir; Nota de baza este mosc.

note de apa

lacramioare frunza de violeta trandafir

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Thais by Antonio Puig.

Thais Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Antonio Puig Thais fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Antonio Puig Thais, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Thais dupa Antonio Puig. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Thais de Antonio Puig reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Floral Acvatic
Bvlgari Omnia Crystalline Escada Into the Blue Iceberg Twice Agatha Ruiz de la Prada Corason Matthew Williamson Lotus Lilly Pulitzer Beachy Adidas Natural Vitality Menard L'eau de Ryokuei Issey Miyake L`Eau d`Issey Extract Edition Shiro Kuramata Dana Shades Coty Ghost Myst LR LR Classics Marbella