Designeri » A » Chypre « Grupuri

Anucci Men Anucci de barbati

Anucci Men Anucci de barbati

ierbos

Anucci Men de Anucci este un parfum Chypre de barbati. Anucci Men a fost lansat in 1989. Notele de varf sunt bergamot, citrice, iasomie, musetel si note lemnoase; notele de mijloc sunt lavanda, vetiver si paciuli; Notele de baza sunt mosc, lichen si ambra.

bergamot citrice iasomie musetel note lemnoase

lavanda vetiver paciuli

mosc lichen ambra

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Anucci Men by Anucci.

Anucci Men Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Anucci Anucci Men fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Anucci Anucci Men, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Anucci Men dupa Anucci. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Anucci Men de Anucci reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Chypre
Chanel Pour Monsieur Oriflame Amethyst Fatale Gas Gas Gres Air de Cabochard Geo. F. Trumper Curzon Cologne Roja Dove Unspoken Houbigant Apercu Coty Stetson Comme des Garcons H&M Novaya Zarya Chypre Bronnley James Bronnley Farmacia SS. Annunziata Ybris