Designeri » A » Floral « Grupuri

Jasmina April Aromatics de dama

Jasmina April Aromatics de dama

Jasmina April Aromatics de dama Imagini Jasmina April Aromatics de dama Imagini

Jasmina de April Aromatics este un parfum Floral de dama. Creatorul acestui parfum este Tanja Bochnig. Parfumul prezinta iasomie.

iasomie

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Jasmina by April Aromatics.

Jasmina Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre April Aromatics Jasmina fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre April Aromatics Jasmina, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Jasmina dupa April Aromatics. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Jasmina de April Aromatics reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Berkeley Square White Bergamot Marc Rosen Shanghai April Aromatics Rose L'Orange Giorgio Armani Armani Code Elixir Fiorucci Pin Up I M Sensual Melange Perfume Orange Box Perfumes - No. 12 Creed Tubereuse Indiana Issey Miyake A Scent by Issey Miyake Tom Tailor New Experience Woman Bronnley Passion Flower Eau Fraiche Bond No 9 Broadway Nite Blue Q Dirty Girl