Designeri » A » Floral « Grupuri

Rosenlust April Aromatics de dama

Rosenlust April Aromatics de dama

Rosenlust April Aromatics de dama Imagini Rosenlust April Aromatics de dama Imagini

Rosenlust de April Aromatics este un parfum Floral de dama. Rosenlust a fost lansat in 2012. Creatorul acestui parfum este Tanja Bochnig. Parfumul prezinta trandafir.

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Rosenlust by April Aromatics.

Rosenlust Recenziile parfumurilor

Gama April Aromatics nu mi-a starnit nicio traiere pana acum, doar Unter den Linden (cu tei) mi se pare mai rasarit. Nu e o linie foarte inventiva, parfumurile desi oglindesc clar natura fiind extrem de naturale (pur organice mai precis) stau prost la capitolul creativ. Poate prea artizanale. Imi doresc mai mult decat un simplu miros de esenta de trandafir de la acest Rosenlust fie el si de calitate "top notch". Simplitatea e frumoasa dar exista riscul sa te plictisesti repede.
Asadar asta este, un trandafir autentic, minimalist, intens si cu siaj moderat. Numai pentru adevaratii fani ai rozelor.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre April Aromatics Rosenlust fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre April Aromatics Rosenlust, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Rosenlust dupa April Aromatics. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Rosenlust de April Aromatics reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Annick Goutal Eau du Ciel Davidoff Echo Women Summer Fizz Versace Versace Oriflame Eclat Giorgio Armani Summer Mania Femme Ted Lapidus Lovely Fantasme Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Lys Carmin Demeter Fragrance Red Poppies Antica Farmacista Orange Blossom, Lilac & Jasmine Marc Jacobs Daisy Garland NANADEBARY Bronze Lulu Beauty Dame