Designeri » A » « Grupuri

Desert Falcon Arabian Oud unisex

Desert Falcon Arabian Oud unisex

Desert Falcon de Arabian Oud este un parfum unisex. Nota de varf este citrice; notele de mijloc sunt lamaie verde si flori de mar; Nota de baza este mosc.

lamaie verde flori de mar

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Desert Falcon by Arabian Oud.

Desert Falcon Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Arabian Oud Desert Falcon fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Arabian Oud Desert Falcon, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Desert Falcon dupa Arabian Oud. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Desert Falcon de Arabian Oud reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup
Promoparf Exclusive Livingstone Traveller Fragrance - Kilimangiaro Krizia Teatro Alla Scala Ulric de Varens Varens Original Russian Legend Molinard Molinard Homme II Victoria`s Secret Vertical Oriflame Voyage Voyage So Chic! Luciano Soprani Luciano Soprani Uomo Tonatto Profumi Anni Venti Joaquin Cortes 24k Man Victoria`s Secret Life Is Pink Live Pink Nautica Regatta Escada Absolutely Me