Designeri » A » « Grupuri

Desert Falcon Arabian Oud unisex

Desert Falcon Arabian Oud unisex

Desert Falcon de Arabian Oud este un parfum unisex. Nota de varf este citrice; notele de mijloc sunt lamaie verde si flori de mar; Nota de baza este mosc.

lamaie verde flori de mar

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Desert Falcon by Arabian Oud.

Desert Falcon Recenziile parfumurilor

Desert Falcon by Arabian Oud 4.50 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Arabian Oud Desert Falcon fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Arabian Oud Desert Falcon, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Desert Falcon dupa Arabian Oud. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Desert Falcon de Arabian Oud reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup
Worth Worth pour Homme Danijela Martinovic La-La Giorgio Armani Armani Code Summer pour Homme Keiko Mecheri Crystal D`Ambre DSH Perfumes L`Homme Calypso Christiane Celle Calypso Vanille Maison Francis Kurkdjian Cologne Pour Le Matin Etro Relent Mexx Mexx First Sunshine Woman Kenzo L'Eau par Kenzo pour Homme Limited Edition Renato Balestra Argento Pour Homme IKKS IKKS Little Woman