Designeri » A » Oriental « Grupuri

Kalemat Black Arabian Oud unisex

Kalemat Black Arabian Oud unisex

oud
Kalemat Black Arabian Oud unisex Imagini

Kalemat Black de Arabian Oud este un parfum Oriental unisex. Notele de varf sunt olibanum si busuioc; Nota de mijloc este vanilie; Notele de baza sunt Lemn de Agar(Oud) si ambra.

olibanum busuioc

Lemn de Agar(Oud) ambra

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Kalemat Black by Arabian Oud.

Rausch

Kalemat Black Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Arabian Oud Kalemat Black fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Arabian Oud Kalemat Black, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Kalemat Black dupa Arabian Oud. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Kalemat Black de Arabian Oud reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Oriental
Tom Ford Amber Absolute Thierry Mugler A*Men Pure Coffee Laura Mercier Ambre Passion Lavanila Laboratories Pure Vanilla Jacques Fath Fath de Fath Tonino Lamborghini Mitico Ajmal Mawsouf Memoire Liquide Amour Liquide Ayala Moriel Fete d'Hiver Ayala Moriel Song of Songs Black Phoenix Alchemy Lab Witchblade Jeanne Arthes Sultan Homme