Designeri » A » Floral Fructat « Grupuri

Special Nights Arabian Oud de dama

Special Nights Arabian Oud de dama

tropical

Special Nights de Arabian Oud este un parfum Floral Fructat de dama. Notele de varf sunt lici, note fructate si Cereus inflorit noaptea; notele de mijloc sunt trandafir si violeta; Notele de baza sunt paciuli, mosc si note de flori exotice.

lici note fructate Cereus inflorit noaptea

trandafir violeta

paciuli mosc note de flori exotice

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Special Nights by Arabian Oud.

Special Nights Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Arabian Oud Special Nights fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Arabian Oud Special Nights, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Special Nights dupa Arabian Oud. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Special Nights de Arabian Oud reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Lancome Aroma Fit Escada Tropical Punch Christian Dior Dior Addict Shine Juicy Couture Juicy Couture NafNaf NafNaf Too... Kenzo 7:15 AM in Bali Comptoir Sud Pacifique Cool Tropic Turqouise Eau Jeune Eau Jeune Bellissima Grassroots Happily Ever After Aftelier Cassis Yves Rocher Green Summer Victoria`s Secret Endless Love