Designeri » A » Floral Fructat Gurmand « Grupuri

Ari Ariana Grande de dama

Vreau: 1

Ari Ariana Grande de dama Videouri Ari Ariana Grande de dama Videouri
Ari Ariana Grande de dama Imagini

Ari de Ariana Grande este un parfum Floral Fructat Gurmand de dama. Acesta este un parfum nou Ari a fost lansat in 2015. Notele de varf sunt Para, grapefruit si zmeura; notele de mijloc sunt lacramioare, trandafir si orhidee vanilata; Notele de baza sunt mosc, note lemnoase si marshmallow.

Para grapefruit zmeura

lacramioare trandafir orhidee vanilata

mosc note lemnoase marshmallow

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Ari by Ariana Grande.

Fantasy
Viva la Juicy Gold Couture

Ari Recenziile parfumurilor

Dana Maria
Dana Maria

L-am testat direct pe piele, desi aveam impresia ca o sa dau de o porcarioara pentru fetite. M-a surprins placut, nu e atat de imatur si slabut pe cat credeam. E dulce, e persistent, e fructat, e dragalas per ansamblu. Si foarte persistent, o zi intreaga l-am simtit.
Si nu mi se pare deloc asemanator cu Fantasy.

Ari by Ariana Grande 1.75 out of 5 based on 5 ratings and 1 user reviews

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Ariana Grande Ari fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Ariana Grande Ari, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Ari dupa Ariana Grande. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Ari de Ariana Grande reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Floral Fructat Gurmand
Lolita Lempicka Transcendant Sin Betsey Johnson Betsey Johnson Kylie Minogue Showtime EDP Bath and Body Works Brown Sugar & Fig Giorgio Beverly Hills Red 2 B Never Too Busy To Be Beautiful Superworldunknown Moschino Cheap & Chic Light Clouds Jo Malone Vanilla & Anise Coty Ici O Boticario Glamour Secrets Black Laurence Dumont Vanille Monoi Jeanne Arthes Sexy Me No1