Designeri » A » Floral Fructat Gurmand « Grupuri

Ari Ariana Grande de dama

Avut: 1 Vreau: 1

Ari Ariana Grande de dama Videouri Ari Ariana Grande de dama Videouri
Ari Ariana Grande de dama Imagini

Ari de Ariana Grande este un parfum Floral Fructat Gurmand de dama. Acesta este un parfum nou Ari a fost lansat in 2015. Notele de varf sunt Para, grapefruit si zmeura; notele de mijloc sunt lacramioare, trandafir si orhidee vanilata; Notele de baza sunt mosc, note lemnoase si marshmallow.

Para grapefruit zmeura

lacramioare trandafir orhidee vanilata

mosc note lemnoase marshmallow

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Ari by Ariana Grande.

Viva la Juicy Gold Couture
Amor Amor
Fantasy

Ari Recenziile parfumurilor

Mellymel
Mellymel

E dulce. Imi aminteste de un amestec de caramele si bomboane fructate. E un parfum ok pt iubitoarele de dulce. Imi aminteste de Amor amor cacharel. Persistenta foarte ok.

Dana Maria
Dana Maria

L-am testat direct pe piele, desi aveam impresia ca o sa dau de o porcarioara pentru fetite. M-a surprins placut, nu e atat de imatur si slabut pe cat credeam. E dulce, e fructat, e dragalas per ansamblu. Si foarte persistent, o zi intreaga l-am simtit.
Si nu mi se pare deloc asemanator cu Fantasy.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Ariana Grande Ari fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Ariana Grande Ari, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Ari dupa Ariana Grande. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Ari de Ariana Grande reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Floral Fructat Gurmand
Cioccolato Mon Amour Bianco Classico Bourjois Clin d'Oeil Sweet Kiss Juicy Couture Viva la Juicy Carol`s Daughter Pearls IVR Swiss Group Eaudesalpes Mora & Almizcle (HIDRATANTE) Stephanie de Saint-Aignan Amande Honorable Nicolai Parfumeur Createur Juste un rêve Creed Ambre Cannelle Krigler Subtle Orchid Costamor Dulcess Molinard 1849 Collection Iles D'Or Parfums DelRae Emotionnelle