Designeri » A » Aromatic Fougere « Grupuri

Armand Basi Homme Armand Basi de barbati

Armand Basi Homme Armand Basi de barbati

Armand Basi Homme de Armand Basi este un parfum Aromatic Fougere de barbati. Armand Basi Homme a fost lansat in 2000. Creatorul acestui parfum este Olivier Cresp. Notele de varf sunt scortisoara, lavanda si cardamom; notele de mijloc sunt nucsoara, boabe de tonka, liliac, tamaie si lacramioare; Notele de baza sunt lemn de santal, mosc, vanilie, lemn de guaiac si cedru.

scortisoara lavanda cardamom

nucsoara boabe de tonka liliac tamaie lacramioare

lemn de santal mosc vanilie lemn de guaiac cedru

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Armand Basi Homme by Armand Basi.

Armand Basi Homme Recenziile parfumurilor

RolRO
RolRO

I-am sat love avand in vedere si pretul scazut . E bun, e aromat nu condimentat si predomina nota de tamaie. Merita cumparat

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Armand Basi Armand Basi Homme fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Armand Basi Armand Basi Homme, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Armand Basi Homme dupa Armand Basi. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Armand Basi Homme de Armand Basi reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Aromatic Fougere
Calvin Klein Eternity Summer for Men 2005 Jesus Del Pozo Adventure Quasar Diesel Fuel for Life Homme Lacoste Red Bond No 9 Chez Bond Bijan Bijan Black for Men Halston Catalyst for Men Diptyque Eau d'Elide Geo. F. Trumper Eau de Quinine Vicky Tiel Ulysse FCUK FCUK Connect Him Montblanc Presence Cool