Designeri » A » Aromatic Condimentat « Grupuri

Aromatic Arno Sorel de barbati

Aromatic Arno Sorel de barbati

fin condimentat
ierbos

Aromatic de Arno Sorel este un parfum Aromatic Condimentat de barbati. Notele de varf sunt eucalipt, lavanda si anason; notele de mijloc sunt chimion, pelin si lichen; Notele de baza sunt lemn de santal, paciuli si vanilie.

eucalipt lavanda anason

chimion pelin lichen

lemn de santal paciuli vanilie

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Aromatic by Arno Sorel.

Aromatic Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Arno Sorel Aromatic fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Arno Sorel Aromatic, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Aromatic dupa Arno Sorel. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Aromatic de Arno Sorel reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Aromatic Condimentat
Aramis Aramis Life My Summer Karl Lagerfeld Kapsule Light Six Scents Six Scents Series Two 5 Richard Nicoll: Nicoll 17 Frapin L`Humaniste Azzaro Pure Cedrat Lili Bermuda Somers Lili Bermuda 64 West O Boticario Connexion Creed Epicea Cinq Mondes Rituel du Siam Thymes Moonflower Keiko Mecheri Paname