Designeri » A » Oriental Condimentat « Grupuri

Katana Atelier Flou de barbati

Katana Atelier Flou de barbati

fin condimentat
Katana Atelier Flou de barbati Imagini

Katana de Atelier Flou este un parfum Oriental Condimentat de barbati. Creatorul acestui parfum este Jean-Francois Cabos. Notele de varf sunt chiparos si boabe de ienupar; notele de mijloc sunt cardamom si coriandru; Notele de baza sunt mosc si paciuli.

chiparos boabe de ienupar

cardamom coriandru

mosc paciuli

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Katana by Atelier Flou.

Katana Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Atelier Flou Katana fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Atelier Flou Katana, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Katana dupa Atelier Flou. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Katana de Atelier Flou reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Oriental Condimentat
Aftelier Cacao Monotheme Fine Fragrances Venezia Pure Cacao Sonia Rykiel Rykiel Homme Grey Victoria`s Secret Rapture Romeo Gigli Romeo Gigli Uomo Bond No 9 Brooklyn DSH Perfumes Amber Cartier Les Heures de Cartier: L`Heure Mysterieuse XII M. Micallef Les 4 Saisons: Black Sea Serge Lutens La Myrrhe LR Jungle Man Il Profvmo Chocolat Amere