Designeri » A » Pielarie « Grupuri

Aus Liebe zum Duft No 1 Aus Liebe zum Duft de barbati

Aus Liebe zum Duft No 1 Aus Liebe zum Duft de barbati

Aus Liebe zum Duft No 1 Aus Liebe zum Duft de barbati Imagini

Aus Liebe zum Duft No 1 de Aus Liebe zum Duft este un parfum Pielarie de barbati. Aus Liebe zum Duft No 1 a fost lansat in 2009. Creatorul acestui parfum este Marc vom Ende. Parfumul prezinta citrice, pielarie, ambra, iasomie, cardamom, ghimbir si mosc.

citrice pielarie ambra iasomie cardamom ghimbir mosc

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Aus Liebe zum Duft No 1 by Aus Liebe zum Duft.

Aus Liebe zum Duft No 1 Recenziile parfumurilor

Este demential! Cei de la Ausliebezumduft mi l-au trimis ca mostra complementara atasata comenzii si astfel am avut sansa sa-l testez, altfel nu cred ca mi-ar fi atras atentia.
Desi nu e adaugat in piramida oficiala, cu siguranta contine si oud, pentru ca in primul rand se simte oudul, apoi restul ingredientelor, iar aceste ingrediente dintre care disting intr-adevar pielaria (moale si neteda, fara cel iz aspru ca in alte parfumuri) si ambra nu fac decat sa-i sporeasca latura puternic lemnoasa. Devine usor dulce pe final, atat cat trebuie. Este foarte elegant, pur masculin si intens, un parfum cu care emani lux prin toti porii.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Aus Liebe zum Duft Aus Liebe zum Duft No 1 fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Aus Liebe zum Duft Aus Liebe zum Duft No 1, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Aus Liebe zum Duft No 1 dupa Aus Liebe zum Duft. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Aus Liebe zum Duft No 1 de Aus Liebe zum Duft reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Pielarie
Versace Versace L'Homme Trussardi Trussardi Uomo Rochas Globe Valentino Vendetta Uomo Odori Cuoio Cartier Les Heures de Cartier: La Treizieme Heure XIII Diesel Only The Brave by Bunka James Heeley Cuir Pleine Fleur Ayala Moriel Frangipanni Gloves CB I Hate Perfume In The Library Amouage Memoir Man Strange Invisible Perfumes Black Rosette