Designeri » A » Floral Verde « Grupuri

50's glam Avon de dama

50's glam Avon de dama

50's glam de Avon este un parfum Floral Verde de dama. 50's glam a fost lansat in 2009. Notele de varf sunt persimon, mar rosu si iedera; notele de mijloc sunt gardenie, trandafir si caprifoi; Notele de baza sunt vetiver, mosc si lichen.

persimon mar rosu iedera

gardenie trandafir caprifoi

vetiver mosc lichen

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about 50's glam by Avon.

50's glam Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Avon 50's glam fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Avon 50's glam, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica 50's glam dupa Avon. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre 50's glam de Avon reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Floral Verde
Elizabeth Arden Eau Fraiche Versace Versace Essence Exciting Liz Claiborne Realities Original Avon Be Spontaneous Comme des Garcons Comme des Garcons Series 1 Leaves: Tea Victorio & Lucchino Agua de Rocio CB I Hate Perfume Wild Pansy Molinard Les Fleurs: Mimosa Yves Rocher Nature Brooksfield Nuance Parfums 06130 Lierre Rose Odin 04 Petrana