Designeri » A » Aromatic Fructat « Grupuri

60's Mod Avon de dama

60's Mod Avon de dama

ozonic

60's Mod de Avon este un parfum Aromatic Fructat de dama. 60's Mod a fost lansat in 2009. Notele de varf sunt prune si piper negru; notele de mijloc sunt frezie si frunza de violeta; Notele de baza sunt paciuli si cashmeran.

prune piper negru

frezie frunza de violeta

paciuli cashmeran

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about 60's Mod by Avon.

60's Mod Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Avon 60's Mod fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Avon 60's Mod, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica 60's Mod dupa Avon. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre 60's Mod de Avon reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Aromatic Fructat
Jesus Del Pozo Quasar Nikos Nikos Sculpture Fresh Blue Etienne Aigner In Leather Man Calvin Klein CK One Collector Bottle 2008 Six Scents Six Scents Series Two 6 Toga: Whiskey Caramelise Demeter Fragrance Fuzzy Navel Demeter Fragrance Hello Kitty Arno Sorel Magman Smell Bent Mocktail Detaille Miles La Bouquetiere Ambre et Mure Huitieme Art Parfums Ciel d`Airain