Designeri » A » Floral Fructat « Grupuri

Always Avon de dama

Always Avon de dama

tropical

Always de Avon este un parfum Floral Fructat de dama. Always a fost lansat in 2005. Notele de varf sunt kiwi, iasomie si carambola (fructul stea); notele de mijloc sunt crin, mac rosu, lalea si imortela; Notele de baza sunt mosc, bambus si note lemnoase. Acest parfum este castigatorul premiului FiFi Award Fragrance Of The Year Women`s Private Label 2005.

kiwi iasomie carambola (fructul stea)

crin mac rosu lalea imortela

mosc bambus note lemnoase

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Always by Avon.

Always Recenziile parfumurilor

claudia_23
claudia_23

Am avut acest parfum mirosea a lacramioare cu kiwi, iar la baza se simtea moscul, nu era rau, pe alocuri se simte si bambusul cu inca un fruct ceva care aduce a pepene galben. Persista destul de mult dar nu era genul meu.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Avon Always fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Avon Always, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Always dupa Avon. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Always de Avon reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Estée Lauder Pure White Linen Light Breeze Estée Lauder Azuree Soleil Eau Fraiche Skinscent Victoria`s Secret Sexy Little Thing Victoria`s Secret Very Sexy for Her Antonio Puig Barbie B Jennifer Lopez Live Platinum Guerlain Insolence Eau Glacee Mally Mally Thymes Naia Lise Watier Folies Neiges Oriflame Sun Ajmal Lure for Her