Designeri » A » Floral Lemnos Mosc « Grupuri

Aspire Avon de dama

aldehide
sapun
Aspire Avon de dama Imagini

Aspire de Avon este un parfum Floral Lemnos Mosc de dama. Aspire a fost lansat in 2011. Creatorul acestui parfum este Nathalie Feisthauer. Nota de varf este aldehide; notele de mijloc sunt stanjenel, iasomie, floare de portocal african si trandafir; Notele de baza sunt mosc, lemn de santal si cedru de Virginia.

aldehide

stanjenel iasomie floare de portocal african trandafir

mosc lemn de santal cedru de Virginia

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Aspire by Avon.

Aspire Recenziile parfumurilor

bad_flo
bad_flo

miroase dulce si e greu,nu imi place. e cam batranicios.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Avon Aspire fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Avon Aspire, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Aspire dupa Avon. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Aspire de Avon reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Floral Lemnos Mosc
Angel Schlesser Angel Schlesser Essential Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez For Her Mexx Mexx Waterlove Man Vivienne Westwood Boudoir Sin Garden Lolita Lempicka Star Dust Midnight Fragrance Yves Rocher Comme une Evidence Eau de Parfum Sweet Years Just Me Ella Mikao Yujin Feroce Tom Ford Azure Lime Prada Infusion d`Iris Eau de Toilette Faberlic Aora Sabon Zohar (Musk)