Designeri » A » Floral Lemnos Mosc « Grupuri

Attraction Avon de dama

Attraction Avon de dama

Attraction Avon de dama Videouri Attraction Avon de dama Videouri
Attraction Avon de dama Imagini Attraction Avon de dama Imagini

Attraction de Avon este un parfum Floral Lemnos Mosc de dama. Acesta este un parfum nou Attraction a fost lansat in 2015. Creatorul acestui parfum este Honorine Blanc. Parfumul prezinta mosc, mure si ambra.

mosc mure ambra

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Attraction by Avon.

Attraction Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Avon Attraction fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Avon Attraction, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Attraction dupa Avon. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Attraction de Avon reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Floral Lemnos Mosc
Aramis Aramis Always for Her Agent Provocateur Agent Provocateur Eau Emotionnelle La Perla Charme Gucci Gucci Rush 2 The Body Shop White Musk Comme des Garcons Pearly Monster Jardin de France Anandita Gap Close The Beautiful Mind Series Intelligence & Fantasy M. Micallef Jewel Parfums de Coeur Skin Musk Huitieme Art Parfums Naiviris