Designeri » A » Floral Verde « Grupuri

Be Spontaneous Avon de dama

Be Spontaneous Avon de dama

Avut: 4

Be Spontaneous de Avon este un parfum Floral Verde de dama. Parfumul prezinta ghimbir, note florale, note verzi si grapefruit.

ghimbir note florale note verzi grapefruit

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Be Spontaneous by Avon.

Be Spontaneous Recenziile parfumurilor

Samira
Samira

E prima mea iubire :D Era parfumul meu preferat cand aveam 14-16 ani.

Beatrice.Yrynyciuk
Beatrice.Yrynyciuk

Acesta a fost primul meu parfum, primit cadou de la mama mea cand aveam vreo 11 ani. In prezent nu se mai fabrica, l-au scos din productie. E un parfum nostalgic, imi aduce aminte de anii preadolescentei si de momentele frumoase de atunci. Are un miros de note verzi, citrice, e usor floral, fresh pt zilele calde de vara. Era destul de persistent pentru un parfum Avon.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Avon Be Spontaneous fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Avon Be Spontaneous, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Be Spontaneous dupa Avon. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Be Spontaneous de Avon reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Floral Verde
Kenzo Parfum d`Ete Gucci Envy Me 2 Issey Miyake L'Eau d'Issey Summer 2007 Femme Escada Escada Sport  Feeling Free Gucci Gucci Rush Summer Marc O`Polo Marc O`Polo Pure Green Woman Christian Dior Dior Addict 2 Summer Breeze Bill Blass Couture 8 Avon 50's glam Vicky Tiel Ethere Bella Bellissima Perfect Day Rasasi Feelings