Designeri » A » Oriental « Grupuri

Black Suede Avon de barbati

Black Suede Avon de barbati

Black Suede de Avon este un parfum Oriental de barbati. Black Suede a fost lansat in 1980. Parfumul prezinta nucsoara, ambra, mosc, lichen, cuisoare si note lemnoase.

nucsoara ambra mosc lichen cuisoare note lemnoase

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Black Suede by Avon.

Black Suede Recenziile parfumurilor

Black Suede by Avon 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Avon Black Suede fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Avon Black Suede, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Black Suede dupa Avon. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Black Suede de Avon reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Oriental
Thierry Mugler Eau de Star Paloma Picasso Minotaure Shaik Opulent Shaik Classic No 77 Parfumerie Generale PG04 Musc Maori Cafe Parfums Cafe Nasomatto Silver Musk Etro Ambra Jessica McClintock Scott McClintock Yves Rocher Aztek Calypso Christiane Celle Calypso Ambre Black Phoenix Alchemy Lab Witchblade Laura Mercier Ambre Passion Elixir