Designeri » A » Floral « Grupuri

Cherish Avon de dama

Cherish Avon de dama

fin condimentat
Cherish Avon de dama Imagini Cherish Avon de dama Imagini Cherish Avon de dama Imagini

Cherish de Avon este un parfum Floral de dama. Acesta este un parfum nou Cherish a fost lansat in 2015. Notele de varf sunt piper roz, bergamot si zmeura; notele de mijloc sunt iasomie Sambac si mimoza; Notele de baza sunt mosc alb, floarea tiare si lemn de santal.

piper roz bergamot zmeura

iasomie Sambac mimoza

mosc alb floarea tiare lemn de santal

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Cherish by Avon.

Cherish Recenziile parfumurilor

Arina
Arina

Când l-am purtat, am primit complimente. O colegă mi-a zis că miroase a parfum scump, nicidecum a parfum marca Avon. :)) Merita testat, mai ales că prețul este accesibil. Nota: 9/10

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Avon Cherish fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Avon Cherish, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Cherish dupa Avon. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Cherish de Avon reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Bill Blass The Fragrance from Bill Blass L`Occitane en Provence Notre Flore Myrte Reminiscence Anjali Robert Piguet Fracas Thierry Mugler Alien Eau Luminescente Lise Watier Desirable Charles of the Ritz Enjoli Perfumer`s Workshop Tea Rose Nina Ricci L`Air du Temps L`Air du Printemps Calypso Christiane Celle Calypso Violette DSH Perfumes Pink Gardenia Yves Rocher Vie Privée