Designeri » A » Floral « Grupuri

City Rush Glamour Avon de dama

City Rush Glamour Avon de dama

ozonic
acvatic

City Rush Glamour de Avon este un parfum Floral de dama. City Rush Glamour a fost lansat in 2013. Nota de varf este frunza de violeta; Nota de mijloc este orhidee; Nota de baza este lemn de santal.

frunza de violeta

orhidee

lemn de santal

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about City Rush Glamour by Avon.

Elvie

City Rush Glamour Recenziile parfumurilor

mikydutza_31
mikydutza_31

imi place cum miroase....si e si rezistent!

City Rush Glamour by Avon 1.00 out of 5 based on 1 ratings and 1 user reviews

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Avon City Rush Glamour fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Avon City Rush Glamour, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica City Rush Glamour dupa Avon. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre City Rush Glamour de Avon reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Alfred Sung Mei Max Mara Max Mara Gold Touch St. John St. John Eau de Parfum Guerlain Meteorites Perfumer`s Workshop Tea Rose Jasmin The Body Shop Moroccan Rose Michael Kors Very Hollywood Le Jardin Retrouve Rose The Yves Rocher Pivoine Kenzo Time for Peace Novaya Zarya Milaya Le Soir Royal Apothic Cutting Garden