Designeri » A » Floral Fructat « Grupuri

Dreamlife Bouquet Avon de dama

Dreamlife Bouquet Avon de dama

Avut: 1 Vreau: 1

Dreamlife Bouquet de Avon este un parfum Floral Fructat de dama. Parfumul prezinta frezie, mimoza, note fructate si trandafir roz.

frezie mimoza note fructate trandafir roz

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Dreamlife Bouquet by Avon.

Dreamlife Bouquet Recenziile parfumurilor

lucia_i
lucia_i

Parfumul pe care l-am avut arata exact ca asta, dar parca se numea Dreamlife Bliss. Mi-a placut mult, dar, din pacate, nu se mai fabrica.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Avon Dreamlife Bouquet fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Avon Dreamlife Bouquet, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Dreamlife Bouquet dupa Avon. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Dreamlife Bouquet de Avon reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Cafe Parfums Cafe-Cafe Puro Britney Spears Midnight Fantasy Puma Puma Create Nanette Lepore Nanette Lepore Fragrances of Ireland Inisfree Clean Clean Summer Eau Fraiche Gale Hayman Delicious Feelings Christian Dior J`Adore Collector Anniversary Edition Les Petits Plaisirs Mure Mystique Nicolai Parfumeur Createur L`Eau Mixte Lise Watier Folies Neiges Paris Hilton Passport Paris