Designeri » A » Floral « Grupuri

Eternal Magic Avon de dama

Il am: 3 Avut: 7 Semnatura mea: 1

Eternal Magic Avon de dama Videouri Eternal Magic Avon de dama Videouri
Eternal Magic Avon de dama Imagini

Eternal Magic de Avon este un parfum Floral de dama. Eternal Magic a fost lansat in 2010. Creatorul acestui parfum este Ellen Molner. Notele de varf sunt violeta, bergamot si piper roz; notele de mijloc sunt trandafir, stanjenel si magnolie; Notele de baza sunt vanilie si note lemnoase.

violeta bergamot piper roz

trandafir stanjenel magnolie

vanilie note lemnoase

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Eternal Magic by Avon.

Hypnose

Eternal Magic Recenziile parfumurilor

bad_flo
bad_flo

este un parfum dulce lemnos,cam dulce pt gustul meu.numai bun pt zilele mai reci.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Avon Eternal Magic fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Avon Eternal Magic, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Eternal Magic dupa Avon. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Eternal Magic de Avon reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Avon Rare Pearls Avon U by Ungaro for Her Oriflame Giordani Gold Adidas Natural Vitality Avon Treselle Mystique Avon Herve Leger Ete Oriflame Eclat for Men Oriflame Precious Eau de Parfum Oriflame Love Potion Yves Rocher So Elixir Purple Eau de Parfum Escada Escada Magnetism Avon Little Black Dress Avon Today Lancome Tresor Avon Rare Gold Adidas Pure Lightness Avon Infinite Moment for Her Avon Little Red Dress Paco Rabanne 1 Million Lancome Hypnose