Designeri » A » Aromatic Fructat « Grupuri

Eternal Magic Enchanted Avon de dama

Eternal Magic Enchanted Avon de dama

ozonic
acvatic
Eternal Magic Enchanted Avon de dama Imagini Eternal Magic Enchanted Avon de dama Imagini

Eternal Magic Enchanted de Avon este un parfum Aromatic Fructat de dama. Eternal Magic Enchanted a fost lansat in 2012. Notele de varf sunt zmeura, coacaze negre si frunze verzi; notele de mijloc sunt frunza de violeta, trandafir si stanjenel; Notele de baza sunt cashmeran, vanilie si mosc.

zmeura coacaze negre frunze verzi

frunza de violeta trandafir stanjenel

cashmeran vanilie mosc

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Eternal Magic Enchanted by Avon.

Eternal Magic Enchanted Recenziile parfumurilor

bad_flo
bad_flo

imi place acest parfum! spre deosebire de eternal magic(care era cam pera dulce-lemnos pt gustul meu), acest parfum,cu notele de zmeura si violeta,m-a cucerit! o sa il port ziua,primavara pana toamna . foarte frumos

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Avon Eternal Magic Enchanted fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Avon Eternal Magic Enchanted, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Eternal Magic Enchanted dupa Avon. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Eternal Magic Enchanted de Avon reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Aromatic Fructat
Boucheron Boucheron Eau Legere 2006 Joop! Joop! Homme Hot Summer 2008 Adidas Adidas Originals Monotheme Fine Fragrances Venezia Macchia Mediterranea Hermes Eau de Cologne Hermes Jo Malone Pomegranate Noir Corine de Farme Douceur Nature Figue Cale Fragranze d’Autore Assolo Thymes Fig Leaf and Cassis La Bouquetiere Ambre et Mure Demeter Fragrance Sanrio Huitieme Art Parfums Ciel d`Airain