Designeri » A » Oriental Floral « Grupuri

Far Away Avon de dama

Far Away Avon de dama

Far Away de Avon este un parfum Oriental Floral de dama. Far Away a fost lansat in 1994. Notele de varf sunt Karo Karounde, ylang-ylang, portocala, nuca de cocos si piersica; notele de mijloc sunt iasomie, osmanthus, trandafir, violeta, gardenie si frezie; Notele de baza sunt vanilie, lemn de santal, mosc si ambra.

Karo Karounde ylang-ylang portocala nuca de cocos piersica

iasomie osmanthus trandafir violeta gardenie frezie

vanilie lemn de santal mosc ambra

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Far Away by Avon.

Far Away Recenziile parfumurilor

bibiutza
bibiutza

Da este ridicol de ieftin pentru calitatea super ce o ofera....este dulce dar placut si cu o petsistenta de invidiat,l-am purtat ani si acum mai am o sticluta il consider cel mai reusit parfum de la Ei pe langa amber elixir care este Mr.1la oriflame dar de ,in dorinta de a evolua si cizela nasucul l-am lasat in urma. Concluzia dc vrei un parfum bun dar care sa nu-ti dea gaura in buget asta e alegerea potrivita.

Samira
Samira

Cand l-am cumparat mi-a placut dar acum nu-mi mai place.Prefer Liettle black dress,Incandescent,etc

laura24
laura24

Pentru cei carora le plac parfumurile dulci vanilate este perfect si ca persistenta si ca pret.Nu este gretos ca alte parfumuri dulci ..dupa cateva ore are un miros relaxant si nu da dureri de cap celor cu afectiuni biliare.
Il folosesc de multi ani si nu sunt neaparat o adepta a parfumurilor dulci.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Avon Far Away fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Avon Far Away, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Far Away dupa Avon. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Far Away de Avon reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Lancome Tresor Eau de Parfum Lumineuse Avon Little Red Dress Oriflame Amber Elixir Christian Dior Dior Addict Thierry Mugler Alien Essence Absolue Avon Today Givenchy Ange ou Demon Christian Dior Midnight Poison Jean Paul Gaultier Classique Escada Escada Magnetism Avon Rare Pearls Guerlain My Insolence Thierry Mugler Angel Avon Little Black Dress Christian Dior Hypnotic Poison Chanel Coco Eau de Parfum Avon Treselle Calvin Klein Euphoria Tom Ford Tobacco Vanille Yves Saint Laurent Cinema