Designeri » A » Floral Verde « Grupuri

In Bloom by Reese Witherspoon Avon de dama

In Bloom by Reese Witherspoon Avon de dama

ozonic
In Bloom by Reese Witherspoon Avon de dama Imagini In Bloom by Reese Witherspoon Avon de dama Imagini In Bloom by Reese Witherspoon Avon de dama Imagini In Bloom by Reese Witherspoon Avon de dama Imagini

In Bloom by Reese Witherspoon de Avon este un parfum Floral Verde de dama. In Bloom by Reese Witherspoon a fost lansat in 2009. Creatorul acestui parfum este Reese Witherspoon. Notele de varf sunt piersica, note verzi si ceai alb; notele de mijloc sunt gardenie, magnolie, iasomie si mimoza; Notele de baza sunt cashmeran, ambra si muguri de plop.

piersica note verzi ceai alb

gardenie magnolie iasomie mimoza

cashmeran ambra muguri de plop

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about In Bloom by Reese Witherspoon by Avon.

In Bloom by Reese Witherspoon Recenziile parfumurilor

leoliliana
leoliliana

greoi,dulce!

MintGreen
MintGreen

Un parfum floral, cu note verzi, umpic amarui, este acceptabil. Nu mi se pare ceva deosebit, pare greoi la un moment dat si m-am plictisit repede de el, desi mi-a placut la inceput. Miroase a ceai, trandafir si note verzi. Totusi merita incercat.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Avon In Bloom by Reese Witherspoon fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Avon In Bloom by Reese Witherspoon, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica In Bloom by Reese Witherspoon dupa Avon. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre In Bloom by Reese Witherspoon de Avon reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Avon Today Versace Bright Crystal Paco Rabanne Ultraviolet Avon Only Imagine Christian Dior Dior Addict Eau Sensuelle Thierry Mugler Womanity Yves Rocher So Elixir Roberto Cavalli Serpentine Escada Escada Magnetism Avon Little Black Dress Yves Rocher Naturelle Nina Ricci Nina Roberto Cavalli Serpentine Silver Nikos Sculpture Burberry Tender Touch Mango Mango Adorably Cacharel Noa Dream Yves Rocher Agrumes en Fleurs Escada Escada Sentiment Escada Escada 2005