Designeri » A » Oriental Floral « Grupuri

Incandessence Lumiere Avon de dama

Incandessence Lumiere Avon de dama

tuberoza
Incandessence Lumiere Avon de dama Imagini

Incandessence Lumiere de Avon este un parfum Oriental Floral de dama. Incandessence Lumiere a fost lansat in 2012. Notele de varf sunt floare de portocal african, bergamot si note verzi; notele de mijloc sunt iasomie, tuberoza si bujor; Notele de baza sunt paciuli, cedru de Virginia si vanilie.

floare de portocal african bergamot note verzi

iasomie tuberoza bujor

paciuli cedru de Virginia vanilie

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Incandessence Lumiere by Avon.

Incandessence Lumiere Recenziile parfumurilor

bad_flo
bad_flo

prea dulce pentru gustul meu

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Avon Incandessence Lumiere fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Avon Incandessence Lumiere, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Incandessence Lumiere dupa Avon. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Incandessence Lumiere de Avon reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Avon Outspoken by Fergie Avon Incandessence Avon Be Spontaneous Oriflame Rose of Dreams Oriflame Paradise Estée Lauder Sensuous Nude Avon Rare Gold Bvlgari Omnia Amethyste Vivienne Westwood Boudoir Thierry Mugler Angel Eau de Toilette Tom Ford Black Orchid Nikos Sculpture Zara Black Peony Coty Pret a Porter Agent Provocateur L'Agent Carolina Herrera 212 Sexy Nina Ricci Nina Thierry Mugler Angel Sabon Oneg (Patchouli Vanilla) Woods of Windsor Lavender