Designeri » A » Oriental Floral « Grupuri

Little Red Dress Avon de dama

Little Red Dress Avon de dama

Little Red Dress de Avon este un parfum Oriental Floral de dama. Little Red Dress a fost lansat in 2011. Creatorul acestui parfum este Sonia Constant. Notele de varf sunt citrice, zmeura si prune; notele de mijloc sunt iasomie si trandafir; Notele de baza sunt mosc, lemn de santal si ambra.

citrice zmeura prune

iasomie trandafir

mosc lemn de santal ambra

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Little Red Dress by Avon.

Little Red Dress Recenziile parfumurilor

flory17
flory17

Un parfum floral-fructat. Perfect pentru primavara si vara.

preciousdrug
preciousdrug

Il am deja de 1 an si l-am folosit des. Imi place cum miroase, mi se pare tineresc, viu, interesant. Imi place ca se disting note dulci-florale, insa nu dureaza foarte mult. Cel putin nu pe pielea mea. Pe haine, sau in par tine mai mult.

bad_flo
bad_flo

la inceput ,nu imi placea. apoi ,mirosul sau m-a captivat. persista destul de mult,este un parfum care nu trece neobservat. imi place ca are un iz pronuntat de zmeura. un parfum pasional. merita.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Avon Little Red Dress fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Avon Little Red Dress, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Little Red Dress dupa Avon. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Little Red Dress de Avon reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Avon Far Away Avon Little Black Dress Lady Gaga Fame Escada Escada Magnetism Calvin Klein Euphoria Lancome Tresor Eau de Parfum Lumineuse Avon Perceive Dolce&Gabbana The One Guerlain My Insolence Christian Dior Hypnotic Poison Avon Today Oriflame Giordani White Gold Jimmy Choo Jimmy Choo Avon Tomorrow Avon Rare Gold Thierry Mugler Alien Liqueur de Parfum Avon Infinite Moment for Her Lancome Tresor Midnight Rose Avon Treselle Versace Crystal Noir