Designeri » A » Citric Aromatic « Grupuri

Mesmerize Avon de barbati

Mesmerize Avon de barbati

Mesmerize de Avon este un parfum Citric Aromatic de barbati. Mesmerize a fost lansat in 1992. Notele de varf sunt mandarina, mar si bergamot; notele de mijloc sunt condimente exotice si smirna; Notele de baza sunt ambra si note lemnoase.

mandarina mar bergamot

condimente exotice smirna

ambra note lemnoase

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Mesmerize by Avon.

Mesmerize Recenziile parfumurilor

Liviu
Liviu

O surpriză foarte plăcută a fost să descoper acest parfum foarte interesant. Debutează cu note citrice amestecate cu măr. Wow, am simțit mărul înainte să mă uit pe note!
Apoi te învăluie un amestec de condimente, eu simt un pic ienupăr și nucșoară. Ambra și smirna îl,, încălzesc", și astfel rezulta un parfum catifelat. Notele lemnoase sunt destul de puțin prezente. Persistenta este modestă însă ca majoritatea parfumurilor de la Avon, are siaj pentru puțină vreme.
Păcat, este un parfum extraordinar de bine realizat însă trebuie să torni mult și des pentru a te bucura deplin de această minunăție! Niște zgârciți!!! 7/10

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Avon Mesmerize fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Avon Mesmerize, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Mesmerize dupa Avon. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Mesmerize de Avon reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Citric Aromatic
Giorgio Armani Armani Prive Cologne Spray Eau de Jade Lacoste Booster Nautica Nautica Island Voyage Avon Full Speed Campos de Ibiza Mandarina Marc Jacobs Splash - The Grapefruit 2008 Aveda Chakra 3 Equipoise Patyka Hesperide Baxter of California Bravado2 Parfums Berdoues Vetivera Herbacea Parfums Berdoues 1902 The Vert Stila Jade Blossom