Designeri » A » Lemnos Aromatic « Grupuri

Mesmerize for Women Avon de dama

Mesmerize for Women Avon de dama

Mesmerize for Women de Avon este un parfum Lemnos Aromatic de dama. Mesmerize for Women a fost lansat in 1992. Notele de varf sunt mandarina, mar si bergamot; notele de mijloc sunt condimente exotice si smirna; Notele de baza sunt ambra si note lemnoase.

mandarina mar bergamot

condimente exotice smirna

ambra note lemnoase

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Mesmerize for Women by Avon.

Mesmerize for Women Recenziile parfumurilor

feuille.d.hiver
feuille.d.hiver

Recenzie pentru versiunea 2015: este un parfum gurmand, cu multă vanilie, zahăr, ceva fructe (piersică), lemn de santal. Foarte plăcut, pufos, neintruziv. Pe mine m-a atras la testare, pur şi simplu am vrut să îl am. Nu aşteptam siaj sau longevitate mare de la un Avon, însă îmi place. Se poate reaplica de-alungul zilei. Nu toate parfumurile trebuie să fie bombe!

Minus pentru pulverizatorul de plastic, cam defect...

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Avon Mesmerize for Women fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Avon Mesmerize for Women, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Mesmerize for Women dupa Avon. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Mesmerize for Women de Avon reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Lemnos Aromatic
Ermenegildo Zegna Essenza di Zegna Acqua di Parma Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Cipresso di Toscana Oriflame Signature Dana Navy for Men Azzaro Twin for Men Mexx Mexx Black for Him Demeter Fragrance Vintage Naturals 2009 Lavender Acqua di Parma Acqua di Parma Blu Mediterraneo Bergamotto di Calabria D.S. & Durga Cowboy Grass Bronnley Lavander Nickel Ulla Lala Nicolai Parfumeur Createur Baladin