Designeri » A » Floral Fructat « Grupuri

Miami Party Avon de dama

Miami Party Avon de dama

tropical
Miami Party Avon de dama Imagini Miami Party Avon de dama Imagini

Miami Party de Avon este un parfum Floral Fructat de dama. Miami Party a fost lansat in 2012. Notele de varf sunt kumquat, portocala sangerie si pitahaya; notele de mijloc sunt nufar, ciclama si frunze de palmieri; Notele de baza sunt mosc, ambra si lemn de teak.

kumquat portocala sangerie pitahaya

nufar ciclama frunze de palmieri

mosc ambra lemn de teak

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Miami Party by Avon.

Miami Party Recenziile parfumurilor

Lussy
Lussy

In opinia mea gasesc acest parfum ideal pentru o zi de plaja deoarece nu persista foarte mult. Un parfum citric usor fructat care nu promite mult.

bad_flo
bad_flo

un parfum perfect pentru vara.eu sincel la un moment dat ma plictisisem de el,abia asteptam sa termin sticluta. aroma s-ar putea sa nu fie pe placul tuturor. totusi acest parfum imi aminteste de un cocktail pe plaja. repet,perfect pt vara

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Avon Miami Party fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Avon Miami Party, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Miami Party dupa Avon. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Miami Party de Avon reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Guerlain Champs Elysees Eau de Toilette Laura Biagiotti Aqua di Roma Campos de Ibiza Higo Kenzo Ca Sent Beau Jil Sander Sun Delight Joop! Joop! Berlin Candie`s Heartbreaker Jeanne Arthes Rose Bonbon Acqua di Stresa Acqua di Stresa So...? So...?Desirable Paco Rabanne Lady Million Bourjois Clin d'Oeil Porte Bonheur