Designeri » A » Aromatic Fructat « Grupuri

My Vibe Avon de barbati

ozonic
ierbos
acvatic

My Vibe de Avon este un parfum Aromatic Fructat de barbati. My Vibe a fost lansat in 2011. Notele de varf sunt pepene, mandarina si cardamom; notele de mijloc sunt salvie, lacramioare si busuioc; Notele de baza sunt Ambergris, cedru si paciuli.

pepene mandarina cardamom

salvie lacramioare busuioc

Ambergris cedru paciuli

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about My Vibe by Avon.

My Vibe Recenziile parfumurilor

dorra
dorra

Ador aroma lui, greu de descris. Este fructat, condimentat si fresh, in proportii echilibrate.Miroase foarte similar cu J by Janine, un parfum unisex care exista in tineretile mele, acum vreo 10-14 ani si care era de culoarea absintului. Chiar daca e masculin, nu ma pot abtine sa nu ma dau si eu cu el. Este perfect!

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Avon My Vibe fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Avon My Vibe, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica My Vibe dupa Avon. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre My Vibe de Avon reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Aromatic Fructat
Davidoff Cool Water Game Happy Summer For Men Nikos Nikos Sculpture Fresh Blue Boucheron Boucheron Eau Legere 2006 Maurer & Wirtz 4711 Ice Cool Cologne Elizabeth Arden Green Tea Tropical Biotherm Eau Pure Gap G Him L`Erbolario Rugiada d`Oriente Mango MNG Your Jeans Sage Machado Amber & Carnelian Avon Electrify Me Detaille Miles