Designeri » A » Floral Fructat « Grupuri

Outspoken Intense by Fergie Avon de dama

Outspoken Intense by Fergie Avon de dama

tropical
Outspoken Intense by Fergie Avon de dama Imagini Outspoken Intense by Fergie Avon de dama Imagini

Outspoken Intense by Fergie de Avon este un parfum Floral Fructat de dama. Outspoken Intense by Fergie a fost lansat in 2011. Notele de varf sunt kumquat, mure si carambola (fructul stea); notele de mijloc sunt floare de portocal african, gardenie si floarea pasiunii; Notele de baza sunt mosc, cedru de Virginia si ambra.

kumquat mure carambola (fructul stea)

floare de portocal african gardenie floarea pasiunii

mosc cedru de Virginia ambra

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Outspoken Intense by Fergie by Avon.

Outspoken Intense by Fergie Recenziile parfumurilor

MintGreen
MintGreen

Este ingrozitor! La inceput are o aroma de alcool iar mai apoi ies la iveala niste note tari care dau dureri de cap si mi-au iritat pana si gatul, este insuportabil. Nu cred ca vrei sa ai parte de ameteli si stranuturi de la un parfum. Dupa mine, este ceva ce nu se poate purta, taria este atat de deranjanta si persistenta incat pot sa spun ca acesta este cel mai mare esec in materie de parfumuri pe care l-am incercat vreodata. Nu recomand, pierdere de bani!

lucia_i
lucia_i

E super parfumul dupa parerea mea; miroase foarte bine, persistenta e moderata.

bad_flo
bad_flo

imi place acest parfum.este dulceag fresh. il recomand.

tubykap20
tubykap20

Am tot stat si m-am gandit unde am mai intalnit mirosul asta...Dar doar o adiere seamana cu Moschino G.T.,caci Outspoken Intense per total nu ajunge nici cu liftul pe aceeasi scara!
Nici nu stiu cum sa incep descrierea...
Fructat,moscat,verde,inecacios,dulce...Ce mai! Parfumul asta e "perfectiunea" intruchipata! A reusit sa fie de toate pentru toti! Numai pentru mine...NU!
Ma cam doare capul de la el,mi se pare cam taios,ingrediente in cantitati mari si combinate aiurea. Mie mi se pare ca parfumurile Avon seamana leit intre ele,parca ajung toate la acelasi numitor comun. Nu stiu daca cu Intense adaugat numelui a facut mare branza pentru ca daca iti place il poti purta in orice moment al zilei,fara mari retineri!

P.S. Banal,banal,banal!

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Avon Outspoken Intense by Fergie fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Avon Outspoken Intense by Fergie, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Outspoken Intense by Fergie dupa Avon. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Outspoken Intense by Fergie de Avon reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Avon Treselle Avon Little Black Dress Yves Rocher Comme une Evidence Avon Spotlight Yves Rocher Iris Noir Avon Tomorrow Avon Sassy Swirls Vanilla Bean Oriflame More by Demi Avon U by Ungaro Fever Oriflame Enigma Avon Herve Leger Intrigue Avon Outspoken by Fergie Avon Pur Blanca Nina Ricci Nina Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Yves Rocher Yria Christian Dior Pure Poison Lancome Tresor In Love Chanel Chance Eau Tendre Guerlain Samsara Eau de Parfum