Designeri » A » Oriental Lemnos « Grupuri

Outspoken by Fergie Avon de dama

Outspoken by Fergie Avon de dama

Outspoken by Fergie Avon de dama Videouri
Outspoken by Fergie Avon de dama Imagini Outspoken by Fergie Avon de dama Imagini Outspoken by Fergie Avon de dama Imagini Outspoken by Fergie Avon de dama Imagini

Outspoken by Fergie de Avon este un parfum Oriental Lemnos de dama. Outspoken by Fergie a fost lansat in 2010. Notele de varf sunt sofran, coacaze negre, carambola (fructul stea) si fructe mici salbatice; notele de mijloc sunt iasomie, tuberoza si floarea pasiunii; Notele de baza sunt lemn de abanos, vetiver si pielarie.

sofran coacaze negre carambola (fructul stea) fructe mici salbatice

iasomie tuberoza floarea pasiunii

lemn de abanos vetiver pielarie

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Outspoken by Fergie by Avon.

Outspoken by Fergie Recenziile parfumurilor

flory
flory

un parfum cu iz de mister ,de seara dupa parerea mea,note violet albastre,elegant dar greu de potrivit oricui!

Samira
Samira

Am mirosit la o colega si mi-a placut,dar inca nu l-am cumparat.

preciousdrug
preciousdrug

Imi place mult cum miroase. Din pacate nu miroase la fel de bine si pe pielea mea. L-am folosit mai mult dandu-l pe haine sau prin camera.

bad_flo
bad_flo

un parfum "sec" as putea spune. imi palce,miroase frumos,parca imi da o tenta de dulceag-acrisor. perfect pentru tineret.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Avon Outspoken by Fergie fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Avon Outspoken by Fergie, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Outspoken by Fergie dupa Avon. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Outspoken by Fergie de Avon reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Avon Little Black Dress Avon Incandessence Chanel Chance Eau de Toilette Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Avon Far Away Avon Herve Leger Intrigue Avon Perceive Dew Chanel Coco Mademoiselle Bvlgari Omnia Amethyste Bvlgari Bvlgari Pour Femme Avon Today Thierry Mugler The Taste of Fragrance Alien Hermes Eau des Merveilles Yves Rocher Comme une Evidence Lancome Tresor Midnight Rose Avon Incandessence Lumiere Avon Treselle Avon Little Red Dress Avon Be Spontaneous Chanel Allure Sensuelle