Designeri » A » Lemnos Condimentat « Grupuri

Patrick Dempsey 2 Avon de barbati

Patrick Dempsey 2 Avon de barbati

Il am: 1 Vreau: 1 Semnatura mea: 1

Patrick Dempsey 2 Avon de barbati Videouri

Patrick Dempsey 2 de Avon este un parfum Lemnos Condimentat de barbati. Patrick Dempsey 2 a fost lansat in 2009. Notele de varf sunt sofran, mandarina si frunze de smochin; notele de mijloc sunt nucsoara, tamaie, nuci si labdanum; Notele de baza sunt mosc, paciuli, lemn de guaiac si pielarie.

sofran mandarina frunze de smochin

nucsoara tamaie nuci labdanum

mosc paciuli lemn de guaiac pielarie

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Patrick Dempsey 2 by Avon.

Patrick Dempsey 2 Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Avon Patrick Dempsey 2 fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Avon Patrick Dempsey 2, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Patrick Dempsey 2 dupa Avon. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Patrick Dempsey 2 de Avon reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Lemnos Condimentat
Esprit Life by Esprit Men Jacomo Aura for Men L`Artisan Parfumeur Mechant Loup Oriflame Deep Woods Absolument Parfemeur Absolument Homme S.T. Dupont Passenger for Men Replay Replay Intense for Him Porsche Design The Essence Intense Jo Malone Black Vetyver Cafe M. Micallef Aoud Mazzolari Patchouli Chopard Noble Vetiver