Designeri » A » Oriental « Grupuri

Perceive Avon de dama

Perceive Avon de dama

Perceive Avon de dama Imagini Perceive Avon de dama Imagini

Perceive de Avon este un parfum Oriental de dama. Perceive a fost lansat in 2000. Creatorul acestui parfum este Christopher Sheldrake. Notele de varf sunt piper alb si frezie galbena; notele de mijloc sunt garoafa, pruna de Damasc, Para si ylang-ylang; Notele de baza sunt lemn de santal, mosc, orhidee vanilata si cedru.

piper alb frezie galbena

garoafa pruna de Damasc Para ylang-ylang

lemn de santal mosc orhidee vanilata cedru

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Perceive by Avon.

Perceive Recenziile parfumurilor

flory17
flory17

Sunt deja la a 3a sticluta. E bun, persista, insa dupa ce il termin iau o pauza de la el.

leoliliana
leoliliana

este un parfum bun,persistent!mie ,insa nu-mi place!cand prietena mea se parfumeaza cu el,imi place,pe mine,in schimb parca nu are acelasi miros!

bad_flo
bad_flo

Il ador! Nu este un parfum greu,de iarna. este perfect pentru primavara-vara,persista cateva ore .

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Avon Perceive fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Avon Perceive, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Perceive dupa Avon. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Perceive de Avon reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Avon Little Black Dress Oriflame Enigma Avon Tomorrow Oriflame Nomadic Oriflame Precious Eau de Parfum Avon Rare Pearls Avon Herve Leger Intrigue Avon Little Red Dress Avon Rare Gold Yves Rocher Comme une Evidence Avon Today Tomorrow Always Gold Acqua di Parma Acqua di Parma Colonia Avon Celebre Avon Passion Dance Yves Rocher Iris Noir Oriflame Giordani Gold Oriflame Volare Avon Today Tomorrow Always Romantic Voyage Avon U by Ungaro Fever Avon Herve Leger Ete