Designeri » A » Floral « Grupuri

Pur Blanca Avon de dama

Pur Blanca Avon de dama

acvatic
Pur Blanca Avon de dama Imagini Pur Blanca Avon de dama Imagini Pur Blanca Avon de dama Imagini

Pur Blanca de Avon este un parfum Floral de dama. Pur Blanca a fost lansat in 2003. Creatorul acestui parfum este Harry Fremont. Notele de varf sunt frezie, ylang-ylang si menta de apa; notele de mijloc sunt trandafir alb, bujor si nufar; Notele de baza sunt mosc, lemn alb de santal si heliotrop.

frezie ylang-ylang menta de apa

trandafir alb bujor nufar

mosc lemn alb de santal heliotrop

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Pur Blanca by Avon.

Pur Blanca Recenziile parfumurilor

Samira
Samira

L-am achizitionat timp de 2 ani si acum nu il mai suport.Il recomand fetelor cu varsta pana in 20 ani.

leoliliana
leoliliana

il detest!am spart odata o sticla si de atunci,nu stiu nu-l mai suport,imi vine sa vomit cand simt pe cineva!

lucia_i
lucia_i

Imi place mult parfumul asta; mi se pare ca i se potriveste numele.

craitza
craitza

Plictisitor,de duzina,neagresiv,cu o persistenta extrem de slaba.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Avon Pur Blanca fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Avon Pur Blanca, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Pur Blanca dupa Avon. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Pur Blanca de Avon reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Avon Treselle Yves Rocher Iris Noir Avon Tomorrow Jean Paul Gaultier Classique Avon Rare Gold Estée Lauder Pleasures Cacharel Anais Anais Oriflame Volare Bvlgari Omnia Amethyste Yves Rocher So Elixir Elie Saab Le Parfum Yves Rocher Pur Desir de Lilas Givenchy Ange ou Demon Guerlain Samsara Eau de Parfum Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Yves Saint Laurent Belle d`Opium Yves Rocher Tendre Jasmin Bvlgari Rose Essentielle Nina Ricci Nina Lalique Lalique Le Parfum