Designeri » A » Oriental Condimentat « Grupuri

Rare Rubies Avon de dama

Rare Rubies Avon de dama

scortisoara

Rare Rubies de Avon este un parfum Oriental Condimentat de dama. Rare Rubies a fost lansat in 1999. Parfumul prezinta floare de portocal african, ylang-ylang, coriandru, ghimbir, scortisoara, nucsoara, ambra, mosc si lemn de santal.

floare de portocal african ylang-ylang coriandru ghimbir scortisoara nucsoara ambra mosc lemn de santal

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Rare Rubies by Avon.

Rare Rubies Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Avon Rare Rubies fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Avon Rare Rubies, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Rare Rubies dupa Avon. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Rare Rubies de Avon reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Oriental Condimentat
Marc Jacobs Marc Jacobs Autumn Splash Amber Byredo Chembur Isabela Capeto Isabela Capeto Hummer H2 Penhaligon`s Elixir Giorgio Armani Attitude Extreme Dolce&Gabbana D&G Anthology La Force 11 M. Micallef Les 4 Saisons: Black Sea UNTITLED UNTITLED No. 1 by Yosh Han I Profumi di Firenze Vaniglia e Zenzero LR Jungle Man Mansfield Malafemmena