Designeri » A » Floral Fructat « Grupuri

Rare Sapphires Avon de dama

Rare Sapphires Avon de dama

Rare Sapphires Avon de dama Imagini Rare Sapphires Avon de dama Imagini Rare Sapphires Avon de dama Imagini

Rare Sapphires de Avon este un parfum Floral Fructat de dama. Notele de varf sunt smochina si grapefruit; notele de mijloc sunt gardenie, crin si ghiocel; Notele de baza sunt cedru, vetiver si smochin.

smochina grapefruit

gardenie crin ghiocel

cedru vetiver smochin

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Rare Sapphires by Avon.

Rare Sapphires Recenziile parfumurilor

feuille.d.hiver
feuille.d.hiver

Cel mai realist redat miros de gel de duş într-un parfumel. Mă intrigă smochina în orice parfum. Uneori e frumoasă (ca în Thierry Mugler, Womanity), alteori doar dubioasă, ca aici, dar mă intrigă şi atrage. M-a dezumflat remarca unei colege, care a întrebat cu dispreţ, la 8 dimineaţa: ce miroase atât de rău aici? şi eram doar eu cu Rare Sapphires. Dacă nu e crowdpleaser, e de bine pentru mine, aşa că long live cele două Rare-uri ce îmi plac: safirele şi perlele, bătrâncios-delicioase, din care aştept o nouă sticlă!

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Avon Rare Sapphires fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Avon Rare Sapphires, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Rare Sapphires dupa Avon. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Rare Sapphires de Avon reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Emanuel Ungaro Apparition Estée Lauder Beyond Paradise Summer Fun (2007) Jil Sander Jil Sander No 4 Love Passport First Love Victoria`s Secret Dream Angels Desire Betty Barclay Woman No.1 Giorgio Beverly Hills Giorgio Beverly Hills Blue Anna Sui Night of Fancy Jesse McCartney Wanted Fiorucci Glittery Pacsun Kirra Pink Parfums de Coeur Sexiest Fantasies Strawberries & Champagne