Designeri » A » Chypre Fructat « Grupuri

Riviera Goddess Avon de dama

Riviera Goddess Avon de dama

Avut: 2

Riviera Goddess Avon de dama Imagini

Riviera Goddess de Avon este un parfum Chypre Fructat de dama. Riviera Goddess a fost lansat in 2013. Nota de varf este portocala; notele de mijloc sunt piersica si iasomie; Nota de baza este cedru.

portocala

piersica iasomie

cedru

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Riviera Goddess by Avon.

Riviera Goddess Recenziile parfumurilor

Ioana30
Ioana30

Nu mi s-a potrivit deloc, simt un miros fresh-intepator care mie clar nu mi se potriveste. I l-am dat mamei mele si nici ei nu-i place, spune mereu ca miroase a ploșnite. Se simte foarte subtil mai degraba clementina decat portocala.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Avon Riviera Goddess fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Avon Riviera Goddess, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Riviera Goddess dupa Avon. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Riviera Goddess de Avon reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Chypre Fructat
Yves Saint Laurent Y Guerlain Mitsouko Eau de Toilette Salvatore Ferragamo Salvatore Ferragamo pour Femme Lacoste Touch of Sun Mauboussin Mauboussin Christian Dior Diorama Revillon Anouchka Ayala Moriel Megumi Corine de Farme Longboard Seaside Neil Morris Hologram Creed Aventus Ulric de Varens Creation N° 09