Designeri » A » Citric « Grupuri

Scentini Citrus Chill Avon de dama

Scentini Citrus Chill Avon de dama

Avut: 2

tropical
Scentini Citrus Chill Avon de dama Imagini Scentini Citrus Chill Avon de dama Imagini

Scentini Citrus Chill de Avon este un parfum Citric de dama. Scentini Citrus Chill a fost lansat in 2011. Notele de varf sunt portocala sangerie si mandarina; notele de mijloc sunt floarea pasiunii, guava si flori de mar; Notele de baza sunt mosc si ambra.

portocala sangerie mandarina

floarea pasiunii guava flori de mar

mosc ambra

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Scentini Citrus Chill by Avon.

Scentini Citrus Chill Recenziile parfumurilor

Monu87
Monu87

mi-a placut foate mult...doar ca nu isi tine mirosul si in maxim 1 saptamana l-am consumat...

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Avon Scentini Citrus Chill fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Avon Scentini Citrus Chill, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Scentini Citrus Chill dupa Avon. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Scentini Citrus Chill de Avon reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Citric
Davidoff Cool Water Woman Summer Fizz Bath and Body Works Pink Grapefruit Cattier Eau de Matin Monotheme Fine Fragrances Venezia Agrumi di Sicilia Philosophy Lemon Geo. F. Trumper Extract of Limes Cologne Jardin de France Verviene O Boticario Linked He Caswell Massey Pomegranate Demeter Fragrance Little Twin Stars Sinfonia di Note Ecorce d'Orange Susanne Lang Sula Lovebirds Fresh