Designeri » A » Floral Fructat « Grupuri

Secrets to Keep Kiss Avon de dama

Secrets to Keep Kiss Avon de dama

acvatic

Secrets to Keep Kiss de Avon este un parfum Floral Fructat de dama. Secrets to Keep Kiss a fost lansat in 2013. Parfumul prezinta mure, violeta si magnolie.

mure violeta magnolie

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Secrets to Keep Kiss by Avon.

Secrets to Keep Kiss Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Avon Secrets to Keep Kiss fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Avon Secrets to Keep Kiss, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Secrets to Keep Kiss dupa Avon. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Secrets to Keep Kiss de Avon reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Hugo Boss Hugo Woman Donna Karan DKNY Burberry Burberry Brit Aftelier Cognac Byblos Blu Light Fever Cindy Crawford Summer Day Enrico Coveri Enrico Coveri MI06 Woman Laura Mercier Eau Gourmande Violette Jesse McCartney Wanted DSH Perfumes Songbird Eisenberg Rouge & Noir Beyonce Heat Rush