Designeri » A » Floral Fructat « Grupuri

Simply Her Avon de dama

Simply Her Avon de dama

fin condimentat

Simply Her de Avon este un parfum Floral Fructat de dama. Simply Her a fost lansat in 2013. Nota de varf este portocala; Nota de mijloc este crin; Nota de baza este cedru.

portocala

crin

cedru

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Simply Her by Avon.

Simply Her Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Avon Simply Her fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Avon Simply Her, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Simply Her dupa Avon. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Simply Her de Avon reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Hugo Boss Boss Woman Escada Sunset Heat Missoni Missoni Ella Mikao Yujin Amour Valentino Vendetta Donna Molinard Les Fruits: Peche De Vigne Art of Scent - Swiss Perfumes Bergduft No 2 Blauer Enzian O Boticario Ma Cherie Jeans Thymes Red Cherie Roccobarocco Tre Monotheme Fine Fragrances Venezia Rio de Janeiro Passion Fruit Jeanne Arthes Les Lions D'Arthes