Designeri » A » Floral Lemnos Mosc « Grupuri

Spotlight Avon de dama

Spotlight Avon de dama

Spotlight Avon de dama Videouri
Spotlight Avon de dama Imagini

Spotlight de Avon este un parfum Floral Lemnos Mosc de dama. Spotlight a fost lansat in 2009. Creatorul acestui parfum este Jean-Marc Chaillan. Notele de varf sunt mandarina si bergamot; notele de mijloc sunt frezie, mimoza si tuberoza; Notele de baza sunt lemn de santal, mosc alb, vanilie si cashmeran.

mandarina bergamot

frezie mimoza tuberoza

lemn de santal mosc alb vanilie cashmeran

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Spotlight by Avon.

Cinema Festival d`Ete

Spotlight Recenziile parfumurilor

bad_flo
bad_flo

Da!! un parfum citric,usor,nu miroase a ieftin,perfect pentru zille calduroase! il recomand !!

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Avon Spotlight fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Avon Spotlight, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Spotlight dupa Avon. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Spotlight de Avon reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Avon Herve Leger Intrigue Avon Outspoken Intense by Fergie Avon Little Black Dress Avon Sassy Swirls Vanilla Bean Avon U by Ungaro Fever Oriflame Enigma Yves Rocher Iris Noir Guerlain Guerlain Shalimar Parfum Initial L'Eau Yves Rocher Comme une Evidence Avon Tomorrow Avon Christian Lacroix Absynthe Avon Perceive Avon Outspoken by Fergie Avon Treselle Versace Versense Guerlain Champs Elysees Eau de Toilette Versace Crystal Noir Nikos Sculpture Avon Scentini Nights Purple Pulse Paco Rabanne Lady Million Eau My Gold!