Designeri » A » Floral Lemnos Mosc « Grupuri

Summer White Sunrise Avon de dama

Summer White Sunrise Avon de dama

Avut: 2

Summer White Sunrise Avon de dama Imagini

Summer White Sunrise de Avon este un parfum Floral Lemnos Mosc de dama. Acesta este un parfum nou Summer White Sunrise a fost lansat in 2014. Notele de varf sunt Para si mandarina; notele de mijloc sunt orhidee, trandafir si floare de portocal; Nota de baza este mosc.

Para mandarina

orhidee trandafir floare de portocal

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Summer White Sunrise by Avon.

Summer White Sunrise Recenziile parfumurilor

Ioana30
Ioana30

Initial mi-a placut foarte mult, dar are un miros diferit fata de cum am simtit in catalog. Acum mi se pare mult prea dulce pentru gusturile mele, dar e acceptabil. Simt foarte tare un amestec de trandafiri si pere. Numele este inselator pentru ca nu il consider deloc un parfum de vara, nici de toamna chiar, mai mult pentru ierni geroase ca sa il pot suporta, plus ca in cazul meu fac iritatii de la el daca il port pe timpul verii. Nu are nimic spectaculos, dar la pretul lui nici nu te poti astepta la mai mult.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Avon Summer White Sunrise fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Avon Summer White Sunrise, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Summer White Sunrise dupa Avon. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Summer White Sunrise de Avon reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Floral Lemnos Mosc
Morgan Morgan de Toi Loewe I Loewe You Hilde Soliani Ti Amo: Iris Esteban Tourbillon de thé Comme des Garcons Pearly Monster Comptoir Sud Pacifique Musc Alize Bond No 9 Astor Place Sonoma Scent Studio Wood Violet Gap Close Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Her Musc Eau de Parfum Intense Sarantis B.U. Blossom Stendhal Elixir Noir