Designeri » A » Oriental « Grupuri

Surrender Avon de dama

Surrender Avon de dama

Surrender de Avon este un parfum Oriental de dama. Surrender a fost lansat in 2004. Creatorul acestui parfum este Jean-Louis Grauby. Notele de varf sunt bergamota siciliana, mandarina italieneasca si ceai chinezesc; notele de mijloc sunt trandafir de Damasc, note de flori exotice si cashmeran; Notele de baza sunt paciuli, ambra si mosc.

bergamota siciliana mandarina italieneasca ceai chinezesc

trandafir de Damasc note de flori exotice cashmeran

paciuli ambra mosc

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Surrender by Avon.

Surrender Recenziile parfumurilor

MyEluveitie
MyEluveitie

Primul meu blind-buy la un pret ridicol de mic! Primul blind-buy si unul foarte reusit! :) Imi tot miros incheietura si nu-mi vine sa cred cat de bine, cat de calitativ simt notele acestui parfum. Pe pielea mea predomina un patchouli minunat, real, care se impleteste frumos cu cremoasa ambra. Simt (in ordinea in care le percep) si cashmeranul, ceaiul, bergamota, moscul, trandafirul, mandarina si florile exotice, insa acestea danseaza intr-un cadru secundar; stelele sunt patchouli_ul si ambra! Nu as fi crezut in veci ca un parfumel marca Avon poate avea un asemenea impact si poate fi compus din ingrediente de calitate! Il recomand din suflet iubitoarelor de patchouli si ambra! ;)

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Avon Surrender fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Avon Surrender, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Surrender dupa Avon. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Surrender de Avon reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Christian Dior Dune Oriflame Precious Eau de Parfum Yves Rocher Voile d'Ambre Chanel Coco Noir Thierry Mugler Angel Eau de Toilette Vivienne Westwood Boudoir Jimmy Choo Jimmy Choo Robert Piguet Fracas Chanel Coco Eau de Parfum Yves Rocher Rose Absolue Chloe L`Eau de Chloe Givenchy Pi Yves Rocher So Elixir Paco Rabanne Black XS for Her Jean Paul Gaultier Gaultier 2 Tom Ford Black Orchid Guerlain Samsara Eau de Parfum Chanel Chanel N°19 Lalique Lalique Le Parfum Lancome La Vie Est Belle