Designeri » A » Floral Lemnos Mosc « Grupuri

Today Avon de dama

Today Avon de dama

tuberoza
Today Avon de dama Imagini Today Avon de dama Imagini

Today de Avon este un parfum Floral Lemnos Mosc de dama. Today a fost lansat in 2004. Notele de varf sunt cactus, frezie si Stephanotis; notele de mijloc sunt tuberoza, floare de portocal, trandafir japonez, Strelitzia si buddleia; Notele de baza sunt mosc, cedru, note lemnoase, trandafir si note de apa. Acest parfum este castigatorul premiului FiFi Award Fragrance Of The Year Women`s Private Label 2005.

cactus frezie Stephanotis

tuberoza floare de portocal trandafir japonez Strelitzia buddleia

mosc cedru note lemnoase trandafir note de apa

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Today by Avon.

Ellie Saab Le Parfum L`Edition Argent

Today Recenziile parfumurilor

Arina
Arina

Un parfum elegant, persistent, aşezat, interesant. Pentru 30+. Nota mea: 7/10

flory
flory

unul dintre cele mai bune de la avon,se distinge total de alte parfumuri.

ralucucky
ralucucky

Un parfum pe care abia de curand l-am descoperit. Il voi purta primavara aceasta, pentru ca mi se pare ca se potriveste intocmai: se simte bine iasomia, dar pe langa ea si notele verzi. Este persistent, elegant si, asa cum spunea cineva, nu te-ai gandi ca este marca Avon. E un parfum de zi de foarte buna calitate.

Samira
Samira

Are un miros superb dar mai degraba e pentru doamnele trecute de 30 ani!Eu l-am primit cadou dar nu prea imi place,prefer Little black dress de la Avon.

flory17
flory17

Cel mai bun parfum de la Avon. Eleganta intr-o sticluta.

Mireille
Mireille

Un parfum destul de bun raportat la preț și la brandul din care face parte. Dacă n-ai ști că este de la Avon, ai putea băga mâna-n foc că aparține vreunei case serioase, consacrate.Este floral într-adevăr, are consistență, este intens și persistă Este doar pentru o femeie matură, zic eu. Nu este pentru cele ce preferă parfumurile ușoare, chiar dacă el nu este greu, dar totuși este puternic. Când se așează, îți va împregna toate hainele, eșarfele și vei fi surpinsă să îl miroși chiar și a doua zi. Persistent, serios, elegant, pentru orice anotim sau orice oră a zilei, mai puțin pentru îmbrăcăminte și ocaziile sportive!

MintGreen
MintGreen

Este superb! De departe cel mai reusit parfum de la Avon. Este elegant si foarte persistent, il poti purta fara grija toata ziua. Este o incantare. La inceput mi se parea prea dulceag pentru gustul meu, dar cu timpul m-am indragostit de el, este o aroma florala fermecatoare.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Avon Today fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Avon Today, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Today dupa Avon. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Today de Avon reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Avon Little Black Dress Lacoste Lacoste Pour Femme Chanel Coco Mademoiselle Oriflame Giordani Gold Guerlain L'Instant Magic Avon Rare Pearls Avon Treselle Mystique Moschino Cheap & Chic I Love Love Escada Escada Magnetism Avon Incandessence Yves Rocher Moment de Bonheur Tom Ford Black Orchid Oriflame Precious Eau de Parfum Avon Treselle Christian Dior J`adore Bottega Veneta Bottega Veneta Yves Saint Laurent Cinema Avon Rare Gold Chanel Coco Noir Robert Piguet Fracas