Designeri » A » Oriental Lemnos « Grupuri

Tomorrow for Men Avon de barbati

fin condimentat
cacao
Tomorrow for Men Avon de barbati Imagini

Tomorrow for Men de Avon este un parfum Oriental Lemnos de barbati. Tomorrow for Men a fost lansat in 2005. Creatorul acestui parfum este Barbara Zoebelein. Notele de varf sunt lemn dulce si lamaie verde; notele de mijloc sunt anason, pastai de cacao, iasomie si violeta; Notele de baza sunt lemn de santal, paciuli si ambra. Acest parfum este castigatorul a 2 premii: FiFi Award Fragrance Of The Year Men`s Private Label/Direct Sell 2006 si FiFi Award Best Packaging Men`s Popular Appeal 2006.

lemn dulce lamaie verde

anason pastai de cacao iasomie violeta

lemn de santal paciuli ambra

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Tomorrow for Men by Avon.

Tomorrow for Men Recenziile parfumurilor

adr
adr

unul dintre 5 parfumuri cele mai bune de la avon imi place foarte mult

anasonul cu toate ca nu prea imi place aici da bine cu ambra pastai de cacao si chiar daca nu este listat aici eu simt si ceva cocos in acest parfum .... la pretul care il are uneori pe aoro chiar la 50 de lei este peste unele parfumuri chiar de 150-200 lei.... cu toate ca majoritatea parfumurilor avon sunt foarte sintetice acesta este unul foarte bine facut si nu imi da senzatia de sintetic.... parerea mea este ca e un parfum aparte, deocamdata nu am mirosit un parfum care sa semene cu el

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Avon Tomorrow for Men fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Avon Tomorrow for Men, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Tomorrow for Men dupa Avon. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Tomorrow for Men de Avon reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Gucci Gucci pour Homme Laura Biagiotti Roma per Uomo Oriflame Amazonia for Him Avon Herve Leger Homme Avon Unscripted Avon Patrick Dempsey 2 Oriflame Flamboyant Hugo Boss Boss Element Escada Escada pour Homme Lanvin Lanvin L`Homme Gucci Gucci by Gucci Sport Cerruti Image Jean Paul Gaultier Le Male Terrible Paco Rabanne 1 Million Hugo Boss Boss in Motion Dolce&Gabbana The One Gentleman Moschino Uomo? Gucci Gucci by Gucci Pour Homme Christian Dior Dune Dolce&Gabbana D&G